Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zareaguje EÚ na nové preteky v zbrojení? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Text neobsahuje nie len že pravdu, ale postráda i logiku. Neviem prečo si ľudia neuvedomujú, že i Rusko má politickú opozíciu, ktorá vystupuje proti vláde. Tá je v Rusku dosť silná i tá mimoparlamentná. Ale ruská vláda zaviedla zákon o povinnej registrácii opozičných skupín, i kto ich zo zahraničia sponzoruje a preto to má pod kontrolou. Bez registrácie nemajú právo verejne politicky vystupovať, inak sú okamžite políciou zatknutí. Takto chce ruská vláda teroristom zabrániť na verejnosti sa chopiť provokácii a tak zabrániť násilným demonštráciám.

Rusko nemá s EU žiadny problém. Pred sankciami vzájomne úspešne obchodovali. A ani EU včetne Slovenska nemá s Ruskom problém. To USA prinucuje EU, aby schvaľovala sankcie na Rusko. EU chce, aby sankcie boli zrušené. Kedy konečne budú uvalené sankcie na USA napríklad za napadnutie Iraku a Juhoslávie bez mandátu OSN?

Ruská vláda považuje NATO za nepriateľa do tej miery, ako agresívne pristupuje k nevinným štátom a nakoľko rozširuje základne po svete. Ale proti komu? Proti Číne, Rusku, KĽDR a moslimským vládam? Oni nijak vojensky USA neohrozujú. Jediná hrozba, ktorá ohrozuje svet, je terorizmus. Preto ruská vláda je ochotná sa spojiť s NATO v boji proti terorizmu. Jasne to ruská vláda ukázala pri zásahu v Sýrii proti teroristom ISIS, ako Rusko chcelo, aby sa jednotky NATO zapojili. A kto zásobuje teroristov zbraňami, pretože oni vlastnú fabriku na zbrane nemajú? Toto si treba zistiť.

EU uvažuje o vlastnej armáde práve preto, pretože chce byť od NATO nezávislá. Totižto, EU nemá ako sa brániť, ak by USA napadol Európu. A prečo by sa to stalo? Lebo keby náhodou sa EU slobodne rozhodlo spojiť s Ruskom. To USA nikdy nechce dopustiť. USA si nevyberá nepriateľa podľa toho, kto jeho alebo iných vojensky ohrozuje, ale má v tom ekonomické a iné nečakané dôvody. I toto si treba dobre zistiť.

Niekdajší Sovietsky zväz bola federácia, bol zložený z viacerých štátov, preto v nich žije pri ruských hraniciach mnoho po rusky hovoriacich občanov. Po rozpade Sovietskeho zväzu sa niektoré štáty úplne osamostatnili a iné si zachovali autonómiu voči Rusku. Lenže ich nové vlády to nezvládali a dostávali sa do ťažkých hospodárskych recesii, preto mnohí občania sami uvažovali o znovupripojenie sa k Rusku. Vznikali demonštrácie a niekedy občania sami požiadali ruskú vládu o pomoc nastoliť poriadok. Toto napríklad sa stalo i na Kryme, krymská vláda dostala strach z toho, ako teroristi násilne zvrhli vládu na Ukrajine a spolu s občanmi pomocou právoplatného referenda sa Krym znovu pripojil k Rusku. Sankcie z toho uvrhnuté na Rusko sú falošné a mnohí naivní a nevzdelaní ľudia tomu uverili. A odpor proruských separatistov na východe Ukrajiny, v ktorých pôsobia i žoldnieri z Európy, je podporovaný ruskou opozíciou, ktorá nestojí na strane ruskej vlády. Ona je sponzorovaná zo zahraničia mimo Rusko a má za úlohu udržať tento ozbrojený konflikt, v ktorom umierajú nevinný ľudia, len z toho dôvodu, aby ruská vláda bola prorokovaná poslať štátnu armádu na Ukrajinu, aby potom NATO dostalo mandát od OSN vstúpiť na Ukrajinu a rozpútať vojnu proti Rusku. Nová kriminálna vláda Ukrajiny vystupuje v tejto kauze len ako spojenec USA.

Svet je v neustálom konflikte, stále prebieha nejaká vojna v rôznej podobe a počas vojny sa bežne šíri propaganda. Jedna strana útočí a druhá sa len bráni. My ako člen NATO musíme v hlavných správach šíriť propagandu od NATO, ktorá je zameraná proti nepriateľovi a aby bola účinná, aby čo najviac poškodzovala nepriateľa, tak obsahuje lži, aby verejnosť sama dobrovoľne nepriateľa odsudzovala.
 

Tento prispevok presne odzrkadluje

sucasny stav rozpolozenia spolocnosti vo svete marxistickeho marazmu; besnenia. Krajina, ako Slovensko sa " nepocita ", ale besnenie medii v USA proti Trumpovi za ucelom transformacie krajiny do socialistickej totality je uz realitou. Zda sa, ze historia sa opakuje od francuskej revolucie a bude treba dalsie dve tri generacie marxistickeho marazmu nez sa ludctvo zase pouci.
Tento prispevok je tipickym prejavom lavicovej demagogie predstavovanej Putinovej RT.

Majte sa.
 

 

Nemáte pravdu. Ja neviem po rusky a nepoznám azbuku. Moja analýza politiky je nezaujatá a nezávislá od nejakých marxistických, fašistických, usabilných a rusobilných spravodajských médií a iných blbostí, ktoré dokážu popliesť hlavu, čoho ste príkladom. Najlepšie informácie sú tie priamo od bežnej verejnej spoločnosti. Musíte cestovať, aby ste to pochopil. Treba len otvoriť oči a srdce a nenechať sa manipulovať od žiadnej propagandy. A o RT si najprv niečo zistíte, aby ste spoznal, že má pobočky na západe, i v USA a nie je podporovaná ruskou vládou. Viete len kritizovať, ale nedokážete ukázať fakty, ktoré by vyvrátili moje tvrdenie, pretože žiadne nemáte, potrebujete len využiť lži a zdiskreditovať. A toto je typické u každého jedinca, ktorý potrebuje útočiť v každom prípade. Ja mám zase podozrenie, že vy ste podporovaný spravodajskou službou CIA, ktorá je najmocnejšia na svete a preto má členov v každom štáte.
 

RT je

nastroj ruskej propagandy. Vzdy bola a bude. Presne to napisane hore, ludia ako putin chcu.
 

 

" Najlepsie informacie su tie priamo od beznej verejnej spolocnosti "
Tak uz mi je jasne odkial si vypotil podozrenie, ze som podporovany CIA.
Tak , geniusko, len tak dalej a stane sa s Teba skutocny odbornik vo svete politiky.

Maj sa.
 

 

Podľa toho, ako sa radikálne jednostranne vyjadrujete. A dokonca ste od roku 1971 občan USA, takže nie len že ste nezažil a nespoznal život počas socializmu, tak to nepoznáte a nemáte ako porovnávať, ale kto vie, či Vás náhodou nenaverboval CIA, pretože on je toho schopný. :-o

Najlepším politikom sa človek stane tak, že je nejednostranný, nezaujatý, naštuduje si konkrétne dejiny, snaží sa overovať správy, všíma si fakty, váži si pravdu a život druhých...
 
Hodnoť

 

Ono, keď agresorovi ustupuješ, dostávaš sa stále do horšej a horšej pozície a nakoniec ťa konfrontácia s agresororom aj tak neminie...
Toto sa udialo v tridsiatich rokoch minulého storočia, keď demokratický svet ustupoval Hitlerovskému Nemecku a toto sa deje teraz. Putinovi bolo treba dať po papuli už vtedy, keď prvý ruský "dovolenkár" vstúpil na Krym!
 

A ako to mali urobiť

Keď USA nedokážu zlomiť ani takú nulu ako Kim ?
 

 

Severná Korea nenapadla iný štát tak ako Rusko, takže nemajú priamy dôvod na vojenskú intervenciu. Porušujú sa tam síce ľudské práva, ale tie sa tam porušujú odjakživa.
Okrem toho, ta nula má dosť veľkého kamaráta - Čínu.
 

Tak ešte raz

Ako chcete dať po papuli Putinovi, ktorý má pod palcom toľko zbraní hromadného ničenia, že by poslal celú civilizáciu do pekla 100x ? Napíšte niečo realistické.
 

 

Jo, aha, až teraz mi zaplo!
Takže, keď putin ukaže prstom na Slovensko a povie: "Túto krajinu chcem.", tak sa nedá nič robiť. Veď má predsa "toľko zbraní hromadného ničenia, že by poslal celú civilizáciu do pekla 100x"...
On si vlastne môže chodiť po svete a brať si územia ako hračky malým deťom na pieskovisku, len jeho vlastná férovosť a dobrota mu v tom bránia, aby tak nerobil.

Rusko je slon na hlinených nohách. Stači ho len trochu načať a svet by bol prekvapený ako rýchlo by sa ten kolos zosypal. Ale blufovať sa mu zatiaľ darí dobre.
https://dennikn.sk/1313772/odk...
 

 

Opäť chyba. Najprv si zistite oficiálne dejiny. Krym je autonomný, ma vlastnú vládu a v Sevastopole sa dlhú dobu nachádza vojenská morská základňa. V dobe, kedy ZSSR pridelil Krym Ukrajine, bola preto i časť sovietskej armády pridelená Ukrajine. Ale prímorskú vojenskú základňu v Sevastopole si ZSSR ponechal, za ktorú platil Ukrajine každý rok obrovský prenájom. Po páde režimu základňa automaticky patrila znovuvzniknutému Rusku, preto prítomnosť ruských vojenskej jednotky na Kryme bola úplne legálna. Inak, ak by sa Krym nepripojil k Rusku, tak tú morskú základňu by obsadila NATO. Mimochodom, po rozdelení armády počas ZSSR mnohí vojaci majú stále svoje rodiny v Rusku, preto sa im protivilo bojovať proti Rusku a tak sa pridali k proruským separatistom. Lenže nevedia, že tá skupina nie je podporovaná ruskou štátnou vládou. Ale to ich asi ani tak nezaujíma, len sa im protivy vraždiť vlastné rodiny a priateľov.
 

Klameš. NATO sa na Krym vôbec

nechystalo. Väčšina Čierneho mora totiž je pod "patronátom" štátov v NATO. Imperialista z Kremľa iba využil nepokoje občanov Ukrajiny proti zrušeniu obchodnej dohody s EÚ na nátlak z Kremľa. Kremeľ túži byť svetovou veľmocou, ale v skutočnosti sú len regionálna s vydieraním jadrovými zbranami na spôsob krvavého Kima.

Pri rozpade ZSSR si jednotlivé republiky ponechali územie, ktoré dovtedy mali. Tak sa dohodli boľševickí funkcionári Jeľcin, Kučma a ostatní... To, že sa kágébáčikovi zacnelo po ZSSR je jeho komplex menejcennosti.... Kam dotiahol životnú úroven svojej krajiny? Do priepasti... Miliardy dolárov namiesto obyvateľstvu končia na účtoch spriaznených oligarchov. A deti na Sibíri majú v školách aj preto latríny namiesto vykurovaných záchodov.

A kto teda podporuje proruských separatistov, ak nie ruská vláda? Buhahahahahaha Ako potom vysvetlíš najnovšiu ruskú modernizáciu T-72B3, ktorú nikto okrem RF vo výzbroji NEMÁ...

Ak má Krym ako autonomna oblasť "právo na samostatnosť", prečo to isté právo nemali Čečenci, ktorí sa pri rozpade ZSSR osamostatnili od ZSSR a nie od RF? Oni právo na slobodu nemajú? Boľševik sa právom ohána iba vtedy, ak mu to vyhovuje....

Ruskí politici svorne tvrdia,že sankcie im pomáhajú. Ked pomáhajú, je to dobré pre ruského občana. Teda načo ich rušiť, ked občanovi pomáhajú. Ak sa zrušia, nepomáhali by a občan by sa mal horšie. Lenže nám zaleží na občanovi RF viac, ako na oligarchoch, ktorí im vládnu.

Nikto nekázal Rusku porušiť ich vzájomné dohody o uznávaní vzájomnej územnej celistvosti. Porušili dohody s Ukrajinou, čo sa potom vyplakávajú, že sú sankcionovaní? Nikto im nekázal poslať zelených mužíkov mimo územie ruských základní. A mieriť zbranami na ukrajinské základne a brániť im v pohybe po území Ukrajiny.

CIA nie je a ani nikdy nebola najmocnejšia na svete. Bola nou KGB. Majstri dezinformácie, ako to spomínal bývalý šéf Securitate. A ten velmi dobre vie, čo píše.

Tvrdíš, že Rusko nemá problém s EÚ.... prečo teda sponzoruje Le Penovú, Salviniho, AfD a iné politické spolky, ktoré sú proti EÚ? Neuvedomuješ si, že potom skončí blahobyt Slovákov, ktorý vdaka EÚ majú? A lepšie po tom nebude, pamätáme časy pred EÚ....

Terorizmus - KGB od 50-tych rokov cvičila medzinárodných teroristov - R.A.F., Červené brigády a iné krvavé spolky... Naša ŠtB na príkaz z Kremľa cvičila aj Šakala-Carlosa či palestínskych a iných moslimských teroristov, ktorí podľa mnohých náznakov majú na svedomí smrť Ľudmily Cervanovej...

Ty si asi nepočul o tom, že za ZSSR sa nemohli občania presúvať kde chceli, ale šli tam, kam ich súdruhovia poslali. Preto sa povinne etnickí Rusi presídľovali kade tade po ZSSR, aby tam vznikali ostrovčeky "národného záujmu". A na Kryme sa ZA ODMENU usídľovali bývalí pracovníci KGB, GRU, stranícki funkcionári či zaslúžilí vyslúžilí vojaci.... Tatárov pár rokov pred tým násilne vysťahovali na Sibír...

Ku ekonomike - vysvetli nám teda, prečo prakticky zo dna na den prestali ruské podniky odoberať ukrajinské subdodávky, čím ešte viac zasiahli slabú ukrajinskú ekonomiku? To sa potom čudujú Ukrajine, že chcela straty nahradiť obchodom s EÚ? Dúfam, že sa dozvieme odpoved na všetky moje otázky....

A ako môže NATO dostať mandát od OSN, ked RF a Čína majú úrávo veta? Vdaka tomu vetu sa neriešilo ani masakrovanie civilistov Asadom, ani hladomot vo Venezuele, nieto ešte etnické čistky Srbov na ostatných národnostiach bývalej SFRJ. Preto buhahahahaha NATO "dostane" mandát od OSN buhahahahahahah

Kriminálna vláda Ukrajiny? Rusky hovoriaci Žid, ktorému blahoželal sám šéf Kremľa? Buhahahahahahaha
 

 

Práveže preto, NATO sa neuspokojí s čiastočnou vládou Čierneho mora, tak chcel získať i prístav v Sevastopole.

Ruská vláda nemá motív útočiť na Ukrajinu. A ešte by si znepriatelila EU, s ktorou mal dobre obchodné vzťahy. Bývali prezident ukrajiny Janukovyč utiekol do Ruska, nie na západ.

Terajšie Rusko sa za ZSSR nepočíta, preto za zločiny sovietskych komunistov nenesie vinu a ani Putin sa za ne nemusí ospravedlňovať. Písal som o tom tu: https://blog.sme.sk/diskusie/d...

Za zlú životnú úroveň Ruska môžu banky, pretože neuchú vláde schvaľovať úver a preto ani Slovensko sa doteraz kvôli bankám nedostalo na úroveň napr. Nemecka. Centrálne banky skrz MMF, FED, ECB a Svetovú banku sú riadené zo západu, kde bol vymyslený systém založený na vynútenom dlhu a úroku, na ktorý peniaze neexistujú. O bankách som písal tu: https://blog.sme.sk/diskusie/d...

V Rusku existuje silná opozícia. O tom som písal tu: https://blog.sme.sk/diskusie/d...
Preto pojem "z Ruska" nemusí automaticky znamenať "od ruskej vlády". Tanky mohli byť opozíciou ukradnuté, alebo sú to kamufláže, čo pre TV nie je zložité uskutočniť. USA chcel zostrelenie dopravného lietadla hodiť na ruskú vládu, čo sa mu nepodarilo, lebo to bola lož. Ruská štátna armáda zostala za hranicami, aby zabránili vstupu teroristom, ktorí posledné roky násilne zhadzujú vlády po svete včetne Ukrajiny.

Rusko chce ponechať autonómiu niektorých susedných štátov, aby si vytvorilo štít voči teroristom. Teroristi v Čečensku boli ruskou armádou porazené. Čečen Ramzan Kadyrov prebehol do ruskej armády bojovať proti teroristom. Ak by to neboli teroristi, tak by zostal na čečenskej strane. Jeden čas sa Čečensko považovalo za osamostatnené, nikto vo svete to neuznal, len Afganistan, ktorý bol vtedy pod vládou Talibanu. To je jasný príznak, kto teroristov podporoval. Konečne je po porážke teroristov v Čečensku pokoj a krajina prosperuje. http://*****/prehlasenie-ramzana-ka dyrova-k-turecku/

Ruská vláda hovorí, že sankcie Rusko nezničia. Ale to neznamená, že prerušený obchod s EU nie je na škodu. Rusko sa obracia na východ a snaží sa viac podporiť BRICS. Nakoniec na to viac doplatí USA.

V 80. rokoch sa podarilo CIA pomocou al-Kaidy odohnať sovietske jednotky z Afganistanu. CIA bola určite mocnejšia ako KGB a stále je. Skorumpované USA s najväčším dlhom na svete voči FEDu dobre financuje CIA, NSA a iné tajné služby. Toto si ruská vláda nemôže dovoliť. A ruská opozícia je podporovaná zo zahraničia.

Terajšia ruská vláda chce dostať Rusko na rovnakú úroveň, ako bolo pred komunizmom. Preto dokonca Putin sa rozhodol, že v školách sa bude vyučovať pravá história napr. o slovanskej ríši Velikaja Tartaria, ktorá bola z dejín vymazaná.

Ruská vláda mohla na Ukrajinu uvaliť sankcie, lebo ukrajinská vláda bola skorumpovaná a nechcela platiť za plyn. Ukrajina dlho pred tým pripravovala konflikt s Ruskom, aby ho zatiahol do vojny. Násilný puč voči ukrajinskej vláde bol toho začiatok.

OSN má 15 členov, dosť na to, aby dvaja nedostali prevahu. Ak v spore vystupuje člen napr. Rusko v kauze Ukrajina, tak logicky Rusko hlasovať nebude.

Ukrajinská vláda bola protizákonne zhodená a nová vláda sa protizákonne pasovala, preto je kriminálna.

O Rusku som písal niečo i tu... http://blog.sme.sk/diskusie/dp...
 

Neklam. Nikto prístav na Kryme nechcel

získať. Najmä nie krajiny v NATO. Do okupácie Krymu sa armády v Europe zmenšovali, aj Spokojné štáty znižovali počet svojich základní a personálu, ako aj vojenskej techniky. To sa zastavilo po okupácii Krymu, ked sa europske krajiny rozhodli opäť navyšovať svoje stavy. AKO REAKCIU na okupáciu Krymu a na rozpútanie bojov proti ukrajinskej vláde na Donbase a v Luhansku osobami typu Strelkov / Girkin a inými "dovolenkármi" z RF...

Precenuješ význam Sevastopolu pre krajiny NATO. Čierne more ovláda ten, kto ho dokáže "zašpuntovať". Rusko tou krajinou NIKDY NEBUDE. Aj nacisti zašpuntovali boľševické lode v Kronštade .... Celkom jednoducho. Nepotrebovali ani obsadiť boľševické základne.

Ak ruská vláda nemá motív útočiť na Ukrajinu, prečo vydierala Janukoviča, aby neuzatvoril pre Ukrajinu výhodnú obchodnú zmluvu s EÚ? Namiesto toho ekonomicky RF Ukrajinu začalo ruinovať podstatne skôr.... Ved aj preto začala vznikať obchodná dohoda s EÚ, kedže sa začali obmedzovať dovozy do RF z Ukrajiny.... to je FAKT. Napríklad v zbrojárskom či strojárskom priemysle. A to asi 25% dielov v ruských zbraniach je z Ukrajiny. Niektoré rakety či vrtuľníkové motory dokonca ešte výrazne viac....

Vysvetli, prečo najmodernejšia ruská modernizácia tankov T-72B3, ktorú nikto okrem RF NEMÁ, sa dostala do rúk teroristom z Donbasu a Luhanska... alebo Buk z Kurska, určite aj s kurskou osádkou....

Čo zločiny RF v Čečensku, ked RF napadla krajinu, ktorá vyhlásila nezávislosť na ZSSR, nie na RF....? Dokonca si RF bombardovala VLASTNÚ ETNICKÚ menšinu v Groznom... Dedina Samaški v Čečensku.... napr.

No píšeš, že RF nemá nič spoločné zo ZSSR. Prečo nezverejnia archívy ZSSR aspon do roku 1948? Čoho sa boja? Že zistíme to, že Stalin sa začiatkom júla 1941 chystal rozpútať "proletársku revolúciu" západným smerom? Už to, že niektoré fronty vznikajúce iba V ČASE VOJNY vznikli PRED 22.6.1941 na túto teoriu poukazuje vcelku dosť. ZSSR, ktoré spolu s nacistami napadli brániace sa Poľsko a rozparcelovali si ho.

Ukradnuté tanky? Ty chceš tvrdiť, že Kágébák nemá oprazy v rukách? Buhahahahahaha čo je to za nezmysel. Ked mu dnes uktadnú tanky, nabudúce to budú jadrové prskavky? Trepeš naozaj NEZMYSLY.

Rovnako píšeš nezmysly o MH17. GIRKIN /STRELKOV BOL PRVÝ, kto sa pochválil zostrelom. Čo s tým majú Spokojné štáty, okrem tvojej dezinformácie?

Ruské banky pod palcom RF nechcú schvaľovať úvery? Buhahahahaha Nemali si rozflákať rezervné fondy na zbranové nezmysly, vedenie vojen či okupáciu Krymu. A hlavne, mali lepšie hospodáriť a nie presúvať peniaze Volodovi spriazneným oligarchom....

Čečenskí teroristi? Tí vznikli po napadnutí Čečenska ruskou armádou. Osamostatnenie na ZSSR vyhlásil autonomny parlament. Sovietsky generál Džochar Dudajev nebol žiaden terorista. Treba ísť na úplný začiatok a nie na následok ruskej brutálnej okupácie....

CIA nikdy nebola mocnejšia ako KGB. KGB bola, a aj dnes jen nasledovník, majsterkou dezinformácie. Ex riaditeľ Securitate vie, o čom píše.KGB bola roky financovaná na úkor svojich občanov, aj preto sú následníci ZSSR zaostalé a chudobné. Po rozpade ZSSR sa ku peniazom KGB dostali jej vedúci funkcoinári a vytunelovali ich. Mnohí z tajných služieb aj v dnes spolupracujú s organizovaným zločinom, nie iba po rozpade ZSSR... Ex šéf GRU to spomína tiež v svojej knihe...

Velikaja Tartarija? Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha

Ukrajina nemala čo do úst a zrazu bude malá krajina, čo má problémy hlavne sama zo sebou a s korupciou hlavne od dovtedajších promoskovských vlád (vládli najdlhšie, samozrejme korupcia vládla aj v Juščenkovej vláde) a podľa teba
 

bude promoskovský Janukovič

pripravovať vtiahnutie RF do vojny...... buhahahahahahahahaha Ro si myslíš, že sme prišli už o poledné zbytky rozumu? Okrem korupcie pri plyne mala Ukrajina aj jeden z najdrahších cien plynu, pokiaľ sa pamätám. Ale nechce sa mi to hľadať a je to nepodstatné. Podstatné je, že RF napadla Ukrajinu a porušilo ich vzájomné dohody o územnej celistvosti Ukrajiny. Navyše posielalo Rusko svojich "dovolenkárov", aby rozvracali ukrajinskú zvrchovanosť nad ich územím.... FAKT.

Násilný puč? Občania protestovali a bol to Berkut ( či ním prelezení agenti ruských tajných služieb?), ktorý začal unášať ľudí protestujúcich na Majdane a neskor dokonca po ľudoch aj strieľať.... Potom sa čuduješ, že ľudia sa proti skorumpovanému Janukovičovi, ktorý nehojil záujmy svojej krajiny ale Ruska, proti nemu radikalizujú? Radikalizácia by nenastala, stačilo podpísať obchodnú dohodu s EÚ. Na tom by Ukrajina len a len získala. Vdaka Rusku by o to prišla. Hlúpy nápad chamtivého kágébáka mal omnoho horšie nisledky - stratil NAVŽDY najbližšiu krajinu vdaka svojej chamtivosti.

Len veľmoci majú právo veta.... USA, Čína, RF, Británia, Francúzsko... 15 krajín to neovplynujú.

Na rozdiel od RF prebehli na Ukrajine slobodné transparentné voľby.... Nie zmanipulovné, ako u Kágebáka....

Kriminálnk bol Janukovič,ked nariadil svojmu Berkutu násilie voči svojim občanom. Stal sa z neho vlastizradca. Dokonca neobhajoval záujmy svojej krajiny, ale ruské záujmy...
 

 

NATO buduje základne všade, kde sa len dá, preto chcel i Krym, aby bol pri Rusku čo najbližšie. Rusko neokupoval Krym, mal tam legálne vojenskú základňu, doplňte si o Kryme históriu. O NATO rozhoduje len vláda USA, dokonca i OSN by chcela vláda už ignorovať. Ten Igor Girkin Strelkov je zločinec, preto žiadnu ruskú vládu nezastupuje. https://cs.wikipedia.org/wiki/...
Rusko si chce vlastné brehy chrániť, preto nechcel Krym stratiť a nedovolí, aby ho obsadili teroristi.

Ruská vláda Ukrajinu nevydierala. Ukrajina mala západom skorumpovanú vládu dávno pred pučom, preto nechcela platiť za plyn. Zase to bola provokácia, aby Rusko zastavil plyn a doplatila na to i EU. Bola to snaha zase hádzať špinu na Rusko. Janukovyč, aby si zachránil život, zdrhol do Ruska nie na západ, pretože ho agenti nakoniec chceli zavraždiť. Koho to asi boli agenti? Ruská vláda nemala problém so spoluprácou Ukrajiny s EU, však i Rusko mal s EU dobré vzťahy. Dáv proti vláde bol vyprovokovaný teroristami, podobne ako sa stalo posledné roky v iných štátoch, opakuje sa rovnaký scenár.

O tankoch som písal minule. Bola to krádež alebo kamufláž podobne ako to zostrelené lietadlo. Špionáž s neobmedzenými financiami dokáže i nemožné. Myslíte si, že ruská vláda by podporovala kriminálnych žoldnierov zo západu? Nikdy sa nedokázalo, že ruská vláda operuje na Ukrajine. Džochar Dudajev bol kriminálnik, sám sa pasoval za čečenského prezidenta, opozícia podporovaná občanmi ho chcela zosadiť, on sa spojil s teroristami a vtedy zasiahla ruská armáda, aby Čečensko od teroru oslobodila. Rusko prítomnosť štátnej armády v Čečensku netajila, tak prečo by to robila v rámci Ukrajiny? https://cs.wikipedia.org/wiki/...

Redaktorka Anna Politkovská v Čečensku šírila protiruskú propagandu, narodila sa v USA a jej rodičia že vraj pracovali pre OSN, jej meno sa skladá z PolitIk-ovská. V Sýrii zase redaktorka proti Asadovi mala meno Fatemah od "fated match" - osudný zápas. Potom meno Diash, ktorá protestovala proti Zemanovi, má meno z "Deash", čo je po arabsky ISIS. Je to náhoda? Komu sa dávajú mená so skrytým významom?

Štátne vlády vo svete nemajú pod kontrolou centrálne banky združené pod MMF, preto môžu úver neschváliť. O bankách som písal v tom linku.

USA zavraždil atómovkou civilistov v Japonsku, pod operáciou "Paper Clip" naverboval fašistov, zaútočil na Vietnam, Irak, Juhosláviu, je skorumpovaný FEDom a preto i krach počas Obamu ho zase minul. CIA šíri propagandu všade, proti sovietom podporil al-Kaidu, NSA sledoval spojencov napr. Merkelovu. Takže zďaleka nemal KGB takú moc ako CIA+NSA.

Velikaja Tartarija je realita, doplňte si históriu...
https://bergbook.com/antique-m...

Počas puču na Ukrajine polícia sa násilne nebránila voči demonštrantom, preto i mnoho policajtov bolo zranených. Po puči žiadne voľby neboli. V Rusku neboli žiadne zmanipulované voľby, prečo by mali byť.
 

Klameš. Nepokoje na Ukrajine boli

spôsobené nepodpísaním vyrokovanej dohody s EU na nátlak Ruska Janukovičom. Preto okradnutí Ukrajinci začali protestovať, už toho bolo pre nich dosť. Žiadne NATO.... Rusko malo SCHVÁLENÝ PRENÁJOM Sevastopolu do polovice 30-tych rokov. Krajiny NATO Sevastopol NEPOTREBOVALI, načo aj. Mali ich tam dosť doteraz. Opakujem, peniaze a obranu v Europe KLESALI až do obsadenia Krymu. Po jeho anšluse stúpli.

Okupácia Krymu - okupovali územie, na ktorom NEMALI ČO ROBIŤ, kedže šlo o územie MIMO prenajatého územia. Neklam nám tu.

Igor Girkin je tam so súhlasom RF, podobne ako ostatní "dovolenkári" aj so svojou výzbrojou, napríklad T-72B3 či systémami Ratnik a podobne... A prečo kryje Kremeľ doteraz Girkinove zločiny? Mali ho dat na súd o zostrele MH17... ked už je ten zločinec.... Buhahahahaha

Čo tu splietaš o teroristoch na Kryme? Buhahahahahaha To asi myslíš tých zaslúžilých pracovníkov KGB, ktorí dostali život na Kryme za odmenu? buhahahahahaha

Ruské brehy si chránili aj bez Krymu a zvládali to. Ved sú veľmoc a tá nepotrebuje si privlastnovať cudzie územia.

O NATO rozhodujú kolektívne všetky štáty, nie len Spokojné štáty. Na rozdiel od Varšavskej zmluvy, ktorá plnila VŠETKO na príkqz z Moskvy a na riadení sa podieľal JEDINE ZSSR direktívne.... ved ako ináč by ostatné krajiny poslúchali Kremeľ? Buhahahahaha

Krádež NAJMODERNEJŠÍCH tankov? To vrav tomu, čo seno papá a nie nám... Čo ukradnú nabudúce? Jadrovky? Buhahahahahaha

Ukrajinská promoskovská vláda bola skorumpovaná. Nie západom.....Plnili aj úlohy podľa tlaku Moskvy. A tým zradili svojich občanov, ked ich napriek úspešným rokovaniam OKRADLI o budúcnosť. Ľudia na Ukrajine si zvolili a ked budú bojovať proti korupcii nadalej, bude to len a len pre nich lepšie. Prozápadná vláda by sa vykadila na malého KGébáka.... Tvoje tvrdenie NESEDÍ s realitou.

Hádzať špinu na Rusko? Ved ono si hádže špinu samo na seba.nikoho iného ku tomu nepotrebuje. Zostrelené lietadlo bola KAMUFLÁŽ? Si normálny? Strelkov sa tým pochváli a ty píšeš, že je to kamufláž? Prestať už čítať Zjem aj vleky, Sputniky a podobné nezmysly.

No Rusko malo problém s EU, ked Ukrajinu prinútila NEPOPÍSAŤ dohodu a samo mu iniciatívne začalo navrhovať svoju, ale to boli OMRVINKY ku "krajcu" chleba....

Potestujúci záhadne mizli a neskôr boli zabíjaní Berkutom, Janukovičovou jednotkou. Tým bol dav vyprovokovaný. Berkutom. Ale dokázalo sa, že ruská armáda bojuje na Ukrajine. Ruské matky, čo im tam zabili deti to potvrdili. Máš smolu.

Džochar Dudajev bol sovietsky generál. Márne sa ho snažíš očierniť. Bol zvolený čečenským parlamentom. Teroristi začali činnosť až po brutálnom napadnutí Čečenska Ruskom. Časovo ti to nesúhlasí. Oslobodila? Ale OD SLOBODY.

O Politkovskej KLAMEŠ. Kritizovala konanie skorumpovanej vrchnosti a to ju stálo život. Márne sa snažíš ju očiernovať.

Tvrdíš, že ruské banky Rusko nemá pod kontrolou? Buhahahahahaha To im tie zásoby zlata musia rozkradnúť.Počkaj počkaj.....
Japonsko bolo vyzvané aby sa vzdalo, ináč za to ponesie následky. Neurobilo to a nieslo následky. Zrazu boli Japonci len nevinní civilisti. Minule tu jeden putinofil tvrdil, že japonskí civilisti majú smolu, kedže si ZSSR Kurily a Habomajské ostrovy obsadili vo vojne.... buhahahahaha

Neboli Nemci náhodou nacisti? Nacisti slúžili aj u boľševikov. Napríklad MiG-15 je výskedok nemeckej práce.... a mnoho inej techniky.

Vietnam - Severný Vietnam NAPADOL Južný, rovnako Severná Korea Južnú...

Srbsko bolo vyzvané, aby prestalo s vraždením. Neposlúchlo a nieslo následky...

Myslíš že ruské tajné služby neodpočúvajú Merkelovú? Buhahahahaha
 

Mily "strela"

Skutocne si vazim a cenim si namahy, ktoru si prejavil prispevkami na geniusa " hmmh " Len mam obavy ci to nie je marna snaha.
Btw,este Ta neoznacil za agenta CIA ? Ha,ha,

Maj sa.
 

Buhahahahaha K+

Jasné že márna. Ale netreba prestať poukazovať na dezinformácie a nezmysly.

Už som dostal toľko rôznych nálepiek, že ich ignorujem....

Zaujímavé, že nevychvaľujem či neobhajujem Spokojné štáty, ale aj tak putinofilkovia ma nálepkujú proamericky.... Lenže ja žijem v civilizovanej Europe, nie v Rusku či Amerike... no ale.... nevysvetlíš .... buhahahahahaha

Oni poznajú putinofilstvo a opak ku tomu je podľa nich amerikanofilstvo.... ale ved svetových strán poznáme 4 a nie iba dve.... buhahahahahava
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie


 1. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 1 521
 2. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 535
 3. Simona Kyselicová: Ako som začala predávat' medovníky v zahraničí || Život v Nórsku 333
 4. Michal Šimečka: Dohoda s Čínou, o ktorej sa takmer nehovorí 311
 5. Inštitút strategických politík : Roztržka o hranice medzi Sudánom a Etiópiou eskaluje aj napriek prebiehajúcim rokovaniam 272
 6. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera 237
 7. Martin Greguš: Ľuboš Blaha v tom má jasno, čo vy? Celoplošný skríning: plusy a mínusy 214
 8. Filip Pastorek: Nejvyšší správní soud sa výrazne zastal Slováka v spore s Luhačovicami 202
 9. Gabriela Uhlarova: Ak máš taký dar, máš to robiť zadarmo 166
 10. Věra Tepličková: On schudol, ja som pribrala, on už má šaty na mieru, ja pod svetrom zicherku 150

Rebríčky článkov


 1. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 2. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet
 3. Peter Biščo: Fico mení vozový park...
 4. Emma Chládecká: Evanjelium v skratke
 5. Marta Medzihradská: Banskobystrický kultúrny bod zlomu
 6. Andrej Hossa: Ako ušetriť pri výbere podlahy?
 7. Martin Konečný: Zlozvyky, zvyky a rutina (I.)
 8. Ivan Čarnogurský: STARÉ SLOVENSKO A NOVÝ PREZIDENT USA
 9. Andrej Hossa: Ako vylepšiť interiér vášho automobilu?
 10. Miriam Studeničová: Znepokojujúce výskumy Benjamina Lieberta


Už ste čítali?